SKI AREÁL HARTMAN - OLEŠNICE V O.H.
mimo provoz
Zobrazit na:

Železná Ruda - Nad nádražím - lyžaři si přijdou na své

Láká vás představa týdne stráveného někde na horách? Nevíte kam na Silvestra? Hledáte místo s krásnou přírodou? Zimní areál Železná Ruda - Nad nádražím je pro vás to pravé. Areál se nachází na Šumavě a je bohatě vybaven. O zábavu tak nebude nouze.

V areálu se nachází čtveřice vleků. Noční lyžování na těchto sjezdovkách umožňuje jejich osvětlení. Sjezdovky jsou také uměle zasněžovány. Rolba vyjíždí na svah denně. Zkušení instruktoři v lyžařské školce pomohou vašim dětem zvládnout první krůčky na lyžích či snowboardu. V areálu se také nachází lyžařská škola. Úrazy se při zimních sportech občas stávají, horská služba naštěstí sídlí blízko. Lyžování je náročné, odpočinout si můžete např. v místním bufetu. Vyzkoušet můžete horkou čokoládu a bramboračku.

V okolí se nachází spousta zajímavých míst. V okolí se nachází Muzeum Šumavy Železná Ruda, které nabízí spoustu zajímavých exponátů.

Areál musíme hodnotit jako naprosto průměrný. Na své si zde přijdou přede vším ti méně nároční. Je vidět, že provozovatel se snaží. S přivřeným okem jsme se rozhodli ohodnotit areál na 61%.

Trpíte na bolest kloubů, což Vás limituje při sportovních aktivitách? Nevíte si rad, jak se zbavit bolesti? PEMAMED je rakouská firma s několikaletou historií a tisíci zákazníky po celém světe, která na trh dodává vysoce kvalitní doplněk stravy. Kloubní výživa té nejvyšší kvality.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Čtvrtek 11.8.

°C
°C
Pátek
12.8.2022

°C
°C
Sobota
13.8.2022

°C
°C
Neděle
14.8.2022

°C
°C