SKI AREÁL HARTMAN - OLEŠNICE V O.H.
mimo provoz
Zobrazit na:

Do ski areálu Severka se zajet určitě vyplatí

Chcete se naučit na prkně? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Zkuste ski areál Severka! Areál se nachází v Beskydech a je bohatě vybaven. Na své si tak přijde každý.

V areálu najdete trojici vleků. Rolba vyjíždí na svah denně. Pokud si s výcvikem svých ratolestí nevíte rady, pomůže vám dětská lyžařská školka. V areálu se také nachází lyžařská škola. Pokud jste ortodoxní lyžař, místní snowpark pravděpodobně nevyužijete, ale snowboardistům by se mohl líbit. Lyžaři nejsou opatrní. Horská služba zde zasahuje téměř každý den. Lyžování je náročné, odpočinout si můžete např. v místním bufetu. Vyzkoušet můžete točené pivo či smažák. S lyžemi se chodí špatně, naštěstí v areálu jezdí skibus.

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Nijak nevybočuje z běžných standartů. Personál je poměrně vstřícný. Rozhodli jsme se pro udělení průměrných 60%.

Než nasednete do auta a vyrazíte na hory si zalyžovat, tak si zkontrolujte, zda máte s sebou čepici. Žádnou jste doma nenašli a potřebujete rychle novou? Nakupute si dámské zimní čepice za skvělé ceny! Již od 160 Kč může být Vaše!

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Čtvrtek 11.8.

°C
°C
Pátek
12.8.2022

°C
°C
Sobota
13.8.2022

°C
°C
Neděle
14.8.2022

°C
°C