SKI AREÁL HARTMAN - OLEŠNICE V O.H.
mimo provoz
Zobrazit na:

Do ski areálu Kunčice se zajet určitě vyplatí

Máte rádi zimní sporty? Nevíte kam na Silvestra? Hledáte místo s krásnou přírodou? Zkuste ski areál Kunčice! Areál se nachází v pohoří Kralického Dněžníku a je nadstandartně vybaven. Na své si tak přijde každý.

Hlavním lákadlem areálu je jedna sedačková lanovka. Dále můžete využít trojici vleků. Za méně příznivého počasí jsou sněhová děla schopna vyprodukovat stovky tun umělého sněhu. Muldy a různé nerovnosti na svahu jsou upravovány denně. Pokud si s výcvikem svých ratolestí nevíte rady, pomůže vám dětská lyžařská školka. Zkušení instruktoři v lyžařské škole Vám pomohou zvládnout nástrahy lyžování či snowboardingu. Je libo snowpark? Zde jej samozřejmě také mají! Místní bufet nabízí širokou nabídku jídel. Ochutnejte řízečky nebo smažený sýr.

Jak tedy arál ohodnotit? Areál hodnotíme spíše kladně. Návštěvu tohoto areálu můžeme s čistým svědomím doporučit. Kvalita zázemí je nadstandartní. Celkově jsme se rozhodli udělit hodnocení 77%.

Za okny začal padat sníh a dostali jste chuť vyrazit si na hory, ale nemáte za co jet? Půjčka do výplaty vám tuto překážku pomůže vyřešit. Zažádejte si o peníze ihned a mějte je již za pár minut na účtu. A nyní Vám už nic nebrání si užívat krásná panoramata českých hor.

Čtěte také: Kunčice - ideální pro snowboardisty Tento článek přesně potvrzuje moje zkušenosti.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Čtvrtek 11.8.

°C
°C
Pátek
12.8.2022

°C
°C
Sobota
13.8.2022

°C
°C
Neděle
14.8.2022

°C
°C