SKI AREÁL HARTMAN - OLEŠNICE V O.H.
mimo provoz
Zobrazit na:

Mariánské Lázně - velké zlepšení

Chcete se naučit na prkně? Hledáte místo s krásnou přírodou? Zkuste ski areál Mariánské Lázně! Areál se nachází ve Slavkovském lese a je nadstandartně vybaven. Každý si tak přijde na své.

Lyžaři v tomto areálu oceňují především sedačkovou lanovku. Dále v areálu můžete využít dvojici vleků a lano pro děti. Sjezdovky jsou v noci osvětleny. Artilerie sněžných děl vyřeší případný problém s nedostatkem sněhu. Nevíte jak naučit děti udržet na lyžích rovnováhu? Udržení rovnováhy na lyžích se děti nejlépe naučí na lyžařském koberci. Pokud si s výcvikem svých ratolestí nevíte rady, pomůže vám dětská lyžařská školka. Pokud na lyžích ještě příliš neumíte, můžete si najmout instruktora z místní lyžařské školy, který Vám s výukou pomůže. Skáčete na prkně? Místní snowpark je na to ideálně vybaven. Horská služba sídlí poměrně daleko, buďte proto obzvlášťe opatrní! Hlad můžete zahnat v místním bufetu Ochutnejte gulášek nebo párek v rohlíku.

V okolí také najdete nejednu zajímavost. V okolí se nachází Krajské muzeum Sokolov, které nabízí spoustu zajímavých exponátů.

Jak tedy arál ohodnotit? Nijak nevybočuje z běžných standartů. Průměrnému lyžaři se zde bude líbit. Areál by potřeboval několik větších investic. Rozhodli jsme se pro udělení průměrných 70%. Doufejme, že i tento areál se v příštích letech ještě více zlepší.

Čtěte také: Zimní středisko Mariánské Lázně Tento článek přesně potvrzuje moje zkušenosti.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Čtvrtek 11.8.

°C
°C
Pátek
12.8.2022

°C
°C
Sobota
13.8.2022

°C
°C
Neděle
14.8.2022

°C
°C