SKI AREÁL HARTMAN - OLEŠNICE V O.H.
mimo provoz
Zobrazit na:

Biocel Zlatník - areál příjemně překvapil

Chcete si užít týden na horách a naučit své děti lyžovat? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Vyzkoušejte Ski areál Biocel Zlatník! Areál se nachází v Beskydech nedaleko města Frýdlant nad Ostravicí a je nadstandartně vybaven. O zábavu tak nouze nebude.

V areálu můžete využít dvojici vleků a jedno lano. Noční lyžování na těchto sjezdovkách umožňuje jejich osvětlení. Středisko disponuje systémem umělého zasněžování. Svah je upravován každodenní. Udržet na lyžích rovnováhu není pro děti úplně jednoduché. V některých areálech mají vybavení, které jim pomůže, zde byste jej ale hledali marně. Zkušení instruktoři v lyžařské školce pomohou vašim dětem zvládnout první krůčky na lyžích či snowboardu. V areálu se také nachází lyžařská škola. Snowborďáci milující adranalin a pořádné tríčky. Zde si jich ale příliš neužijí, snowpark zde bohužel není. Pokud by jste náhodou měli smůlu, horská služba sídlí nedaleko. Lyžování je náročné, odpočinout si můžete např. v místním bufetu. Každý hladový krk jistě potěší uzená cigára a kulajdu.

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Středisko můžeme ohodnotit kladně. Areál dokáže splnit potřeby většiny průměrných lyžařů. Areál nic zásadního nechybí. Nechceme středisko vychvalovat do nebes, ale méně než 85% prostě dát nemůžeme.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Čtvrtek 11.8.

°C
°C
Pátek
12.8.2022

°C
°C
Sobota
13.8.2022

°C
°C
Neděle
14.8.2022

°C
°C