SKI AREÁL HARTMAN - OLEŠNICE V O.H.
mimo provoz
Zobrazit na:

Do ski areálu U pily Lučany se zajet určitě vyplatí

Lyžujete rádi? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Hledáte místo s krásnou přírodou? Zkuste ski areál U pily Lučany! Areál se nachází v Jizerských horách a je bohatě vybaven. O zábavu tak nebude nouze.

V areálu najdete jeden vlek. Velká škoda je pouze to, že ve středisku najdeme pouze jednu sjezdovku. Co tahle přijít si zalyžovat i večer? Osvětlené sjezdovky Vám to umožní a pokud ještě stále nebudete mít dost, můžete večer zakončit romantickou večeří při svíčkách :) S nedostatkem sněhu si hravě poradí sněžná děla. Svah je upravován ob den. Děti můžete odložit do lyžařské školky a sami se věnovat lyžování naplno. V areálu se také nachází lyžařská škola. Zaskákat si můžete ve snowparku. Na sjezdovce se také nachází stánek rychlého občerstvení. Každý hladový krk jistě potěší párek v rohlíku a smažák. S lyžemi se chodí špatně, naštěstí v areálu jezdí skibus.

V okolí také najdete nejednu zajímavost. Pohled na romanticky zasněžený Zámek Hrubá Skála určitě stojí za těch Zámek Hrubá Skála, které kvůli němu musíte odstřediska ujet.

Nijak nevybočuje z běžných standartů. Pro velmi náročného lyžaře to zde prostě není, začátečníci si však na své přijít mohou. Chybí nám zde především koplexní služby. Minimální hodnocení, které areálu můžeme dát je 53%.

Čtěte také: U pily Lučany - příjemně překvapil Tento článek přesně potvrzuje moje zkušenosti.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Čtvrtek 11.8.

°C
°C
Pátek
12.8.2022

°C
°C
Sobota
13.8.2022

°C
°C
Neděle
14.8.2022

°C
°C