SKI AREÁL HARTMAN - OLEŠNICE V O.H.
mimo provoz
Zobrazit na:

Ski areál Sedloňov

Chcete naučit své děti lyžovat? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Přijeďte navštívit areál Sedloňov a užijte si zimní radovánky naplno! Areál se nachází v Orlických horách a nabízí široké spektrum služeb. Na své si tak přijde každý.

V areálu se nachází dvojice vleků. Pokud se Vám sjezdovky budou líbit, můžete se na ně vrátit i večer a využít možnosti nočního lyžování. Středisko disponuje systémem umělého zasněžování. Pokud si s výcvikem svých ratolestí nevíte rady, pomůže vám dětská lyžařská školka. Zkušení instruktoři v lyžařské škole Vám pomohou zvládnout nástrahy lyžování či snowboardingu. Pokud jste ortodoxní lyžař, místní snowpark pravděpodobně nevyužijete, ale snowboardistům by se mohl líbit. Lyžování je náročné, odpočinout si můžete např. v místním bufetu. Můžete si dát např. zelňačku a bramboráčky. Středisko sousedí s Olešnice v O.h..

Jak tedy arál ohodnotit? Areál musíme hodnotit jako naprosto průměrný. Objevili jsme zde sice spoustu drobných nedostatků, ale ty nejsou nijak závažné. Kvalita zázemí místy lehce pokulhává. Průměrný areál si zasloží průměrné hodnocení: 65% - to je náš verdikt. Nezbývá než doufat, že se provozovatel nedostatky v příštích sezónách napraví, toto středisko má určitě šanci dostat se na špičku.

Čtěte také: Sedloňov - příjemně překvapil

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Čtvrtek 11.8.

°C
°C
Pátek
12.8.2022

°C
°C
Sobota
13.8.2022

°C
°C
Neděle
14.8.2022

°C
°C