SKI AREÁL HARTMAN - OLEŠNICE V O.H.
mimo provoz
Zobrazit na:

Pernink - Nad nádražím - to pravé místo pro rekreaci

Nevíte co v zimě dělat? Co takhle se naučit lyžovat? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Navštivte ski areál Pernink - Nad nádražím a užijte si tu pravou českou lyžovačku! Areál se nachází v Krušných horách a je nadstandartně vybaven. Každý si tak přijde na své.

Ve středisku najdete jeden vlek. Areál má pouze jednu sjezdovku. Pokud se Vám sjezdovky budou líbit, můžete se na ně vrátit i večer a využít možnosti nočního lyžování. Muldy a různé nerovnosti na svahu jsou upravovány denně. V areálu se také nachází lyžařská škola. Na sjezdovce se také nachází stánek rychlého občerstvení. Ochutnejte gulášek či uzená cigára. Pokud byste náhodou zatoužili po změně terénu, můžete navšívit také nedaleký ski areál Plešivec.

Nijak nevybočuje z běžných standartů. Objevili jsme zde sice spoustu drobných nedostatků, ale ty nejsou nijak závažné. Kvalita zázemí místy lehce pokulhává. Lepší hodnocení než 72% si areál prostě nezaslouží. Nezbývá než doufat, že se provozovatel nedostatky v příštích sezónách napraví, toto středisko má určitě šanci dostat se na špičku.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Úterý 19.10.
Zataženo
11°C
10°C
Středa
20.10.2021
Polojasno
15°C
10°C
Čtvrtek
21.10.2021
Polojasno
12°C
8°C
Pátek
22.10.2021
Polojasno
7°C
5°C