SKI AREÁL HARTMAN - OLEŠNICE V O.H.
mimo provoz
Zobrazit na:

Nové Hamry - ideální pro rodiny s dětmi

Trávíte rádi čas na sjezdovkách? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Hledáte místo s krásnou přírodou? Zkuste ski areál Nové Hamry! Areál se nachází v Krušných horách a je nadstandartně vybaven. O zábavu tak nebude nouze.

Návštěvníci areálu oceňují především 5 lanovek.. Sjezdovky jsou v noci osvětleny. A co když nenasněží? Nevadí, artilerie sněžných děl už čeká na spustění! Úprava svahu probíhá dle potřeby. Pokud si s výcvikem svých ratolestí nevíte rady, pomůže vám dětská lyžařská školka. Zkušení instruktoři v lyžařské škole Vám pomohou zvládnout nástrahy lyžování či snowboardingu. Lyžaři nejsou opatrní. Horská služba zde zasahuje téměř každý den. Místní bufet nabízí širokou nabídku jídel. Každý hladový krk jistě potěší gulášek nebo řízečky.

Když si budete chtít od lyžování odpočinout, můžete navšívit nějaké zajímavé místo v okolí. Pokud si rádi prohlížíte muzejní exponáty, navšivte Muzeum v Horní Blatné. Stojí za vidění.

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Provozovatel areálu by se mohl snažit přece jen o něco víc. Areál by potřeboval několik větších investic. 61% - to je známka, kterou jsme se rozhodli areál ohodnotit.

Čtěte také: Do ski areálu Nové Hamry se zajet určitě vyplatí

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Čtvrtek 11.8.

°C
°C
Pátek
12.8.2022

°C
°C
Sobota
13.8.2022

°C
°C
Neděle
14.8.2022

°C
°C