SKI AREÁL HARTMAN - OLEŠNICE V O.H.
mimo provoz
Zobrazit na:

Nezdice - ideální pro rodiny s dětmi

Chcete se naučit na prkně? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Zimní areál Nezdice je pro vás to pravé. Areál se nachází na Šumavě.

Ve středisku najdete jeden vlek. Noční lyžování na těchto sjezdovkách umožňuje jejich osvětlení. Úprava svahu probíhá denně. Zkušení instruktoři v lyžařské školce pomohou vašim dětem zvládnout první krůčky na lyžích či snowboardu. Pokud na lyžích ještě příliš neumíte, můžete si najmout instruktora z místní lyžařské školy, který Vám s výukou pomůže. Na sjezdovce se také nachází stánek rychlého občerstvení. Ochutnat můžete točené pivo či párek v rohlíku.

V okolí se nachází spousta zajímavých míst. Určitě navštivte Zřícenina hradu Týřov, který se nachází pouze 23km daleko.

Jak tedy arál ohodnotit? Nijak nevybočuje z běžných standartů. Pro velmi náročného lyžaře to zde prostě není, začátečníci si však na své přijít mohou. Je vidět, že provozovatel se snaží. Rozhodli jsme se pro udělení průměrných 58%. Pokud nepatříte mezi náročné lyžaře, tento areál Vám pravděpodobně stačit bude.

Máte problémy s pohybem a po pár minutách na lyžích Vás bolí klouby? Jste z toho špatní a chcete na svazích řádit jak za mlada? Pomůžeme Vám! Pro správnou funkci Vaši kloubů je nejlepším řešením kloubní výživa od firmy PEMAMED.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Čtvrtek 11.8.

°C
°C
Pátek
12.8.2022

°C
°C
Sobota
13.8.2022

°C
°C
Neděle
14.8.2022

°C
°C