SKI AREÁL HARTMAN - OLEŠNICE V O.H.
mimo provoz
Zobrazit na:

Mostek - ideální pro snowboardisty

Máte rádi zimní sporty? Nevíte kam na Silvestra? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Zimní areál Mostek je pro vás to pravé. Areál se nachází v Krkonoších.

V areálu se nachází jeden vlek. Areál má pouze jednu sjezdovku. Svah je upravován denně. Horská služba sídlí poměrně daleko, buďte proto obzvlášťe opatrní!

V okolí se nachází spousta zajímavých míst. Určitě navštivte Zámek Hrádek u Nechanic, který se nachází pouze 30km daleko.

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Středisko nemůžeme ohodnotit příliš kladně, ale záporné hodnocení si také nezaslouží. Pro velmi náročného lyžaře to zde prostě není, začátečníci si však na své přijít mohou. Je vidět, že provozovatel se snaží. Průměrný areál si zasloží průměrné hodnocení: 56% - to je náš verdikt. Nezbývá než doufat, že se provozovatel nedostatky v příštích sezónách napraví, toto středisko má určitě šanci dostat se na špičku.

Napadl čerstvý prašan a Vy byste rádi vyrazili na lyže, ale vaše peněženka i účet zejí prázdnotou? Půjčka do výplaty vám tuto překážku pomůže vyřešit. Zažádejte si o peníze ihned a mějte je již za pár minut na účtu. A teď už jen oprášit lyže, naložit je do auta a vyrazit.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Čtvrtek 11.8.

°C
°C
Pátek
12.8.2022

°C
°C
Sobota
13.8.2022

°C
°C
Neděle
14.8.2022

°C
°C