SKI AREÁL HARTMAN - OLEŠNICE V O.H.
mimo provoz
Zobrazit na:

Hora Svaté Kateřiny - areál příjemně překvapil

Chcete se naučit na prkně a užít si dovolenou na zasněžené horské chatě? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Vyzkoušejte Ski areál Hora Svaté Kateřiny! Areál se nachází v Krušných horách nedaleko města Chomutov . Bohužel však není příliš vybavený. Pokud však patříte mezi náročnější lyžaře, pravděpodobně Vám zde bude něco chybět.

V areálu se nachází jeden vlek. Díky osvětlení těchto sjezdovek můžete využít nočního lyžování. Muldy a různé nerovnosti na svahu jsou upravovány podle potřeby. Udržet na lyžích rovnováhu není pro děti úplně jednoduché. V některých areálech mají vybavení, které jim pomůže, zde byste jej ale hledali marně. Snowboarďáky ale nepotěší absence snowparku. Místní bufet nabízí širokou nabídku jídel. Můžete si dát např. párek v rohlíku či česnečku.

Když si budete chtít od lyžování odpočinout, můžete navšívit nějaké zajímavé místo v okolí. Zoopark Chomutov se nachází pouze 15km daleko. Jen doufat, že se všechna jejich zvířata naukládají k zimnímu spánku.

Areál musíme hodnotit jako naprosto průměrný. Areál má pár much. Areál by potřeboval několik větších investic. Rozhodli jsme se pro udělení průměrných 47%. Doufáme, že příští rok budeme moci dát ještě lepší známku.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Čtvrtek 11.8.

°C
°C
Pátek
12.8.2022

°C
°C
Sobota
13.8.2022

°C
°C
Neděle
14.8.2022

°C
°C