SKI AREÁL HARTMAN - OLEŠNICE V O.H.
mimo provoz
Zobrazit na:

Do ski areálu Železná Ruda - Samoty se zajet určitě vyplatí

Chcete naučit své děti lyžovat? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Zkuste ski areál Železná Ruda - Samoty! Areál se nachází na Šumavě a nabízí široké spektrum služeb. O zábavu tak nebude nouze.

V areálu můžete využít dvojici vleků a jedno lano. Díky osvětlení těchto sjezdovek můžete využít nočního lyžování. A co když nenasněží? Nevadí, artilerie sněžných děl už čeká na spustění! Rolba vyjíždí na svah dle potřeby. Udržet na lyžích rovnováhu není pro děti úplně jednoduché, areál je však dobře vybaven. Na lyžařském koberci se děti naučí držet rovnováhu a pohybovat se na lyžích. Děti můžete odložit do lyžařské školky a sami se věnovat lyžování naplno. Zkušení instruktoři v lyžařské škole Vám pomohou zvládnout nástrahy lyžování či snowboardingu. Úrazy se při zimních sportech občas stávají, horská služba naštěstí sídlí blízko. Na sjezdovce se také nachází stánek rychlého občerstvení. Ochutnejte horkou čokoládu nebo zelňačku. Změna prostředí občas prospěje každému, pokud zde tedy budete na více dní, doporučujeme navštívit také areál Železná Ruda - Špičák.

Jak tedy arál ohodnotit? Areál musíme hodnotit jako naprosto průměrný. Na své si zde přijdou přede vším ti méně nároční. Pokulhává také ochota personálu. Rozhodli jsme se pro udělení průměrných 60%. Doufáme, že příští rok budeme moci dát ještě lepší známku.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Čtvrtek 11.8.

°C
°C
Pátek
12.8.2022

°C
°C
Sobota
13.8.2022

°C
°C
Neděle
14.8.2022

°C
°C