SKI AREÁL HARTMAN - OLEŠNICE V O.H.
mimo provoz
Zobrazit na:

Soláň - Bzové - lyžaři si přijdou na své

Milujete snowboarding? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Navštivte ski areál Soláň - Bzové a užijte si tu pravou českou lyžovačku! Areál se nachází v Beskydech a je nadstandartně vybaven. O zábavu tak nebude nouze.

V areálu nachází dvojice vleků a děti či začínající lyžaři ocení lano. A co když nenasněží? Nevadí, artilerie sněžných děl už čeká na spustění! Svah je upravován denně. V areálu se také nachází lyžařská škola. A co když dojde k úrazu? Horská služba sídlí blízko. Lyžování je náročné, odpočinout si můžete např. v místním bufetu. Každý hladový krk jistě potěší česnečku či česnečku. S dopravou lyžařům pomáhá skibus.

Jak tedy arál ohodnotit? Areál hodnotíme spíše kladně. Kvalita zázemí je nadstandartní. Nechceme středisko vychvalovat do nebes, ale méně než 73% prostě dát nemůžeme. Doufáme, že v příštích sezónách zůstane areál přinejmenším stejně dobrý jako je dnes.

Jezdíte nebo jezdili jste rádi na hory, ale Váš zdravotní stav Vám nedovolí obout ani lyže, ani snowboard? Vadí Vám to? Pomůžeme Vám! Pro správnou funkci Vaši kloubů je nejlepším řešením kloubní výživa od firmy PEMAMED.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Čtvrtek 11.8.

°C
°C
Pátek
12.8.2022

°C
°C
Sobota
13.8.2022

°C
°C
Neděle
14.8.2022

°C
°C