SKI AREÁL HARTMAN - OLEŠNICE V O.H.
mimo provoz
Zobrazit na:

Magazín o lyžování

Pernink - Nad nádražím - to pravé místo pro rekreaci

Nevíte co v zimě dělat? Co takhle se naučit lyžovat? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Navštivte ski areál Pernink - Nad nádražím a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Do ski areálu Železná Ruda - Samoty se zajet určitě vyplatí

Chcete naučit své děti lyžovat? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Zkuste ski areál Železná Ruda - Samoty!

Dědkov - příliš nás nepotěšil

Chcete naučit své děti lyžovat? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Zkuste ski areál Dědkov!

Mariánské Lázně - velké zlepšení

Chcete se naučit na prkně? Hledáte místo s krásnou přírodou? Zkuste ski areál Mariánské Lázně!

Chotouň - lyžaři si přijdou na své

Nevíte co v zimě dělat? Co takhle se naučit lyžovat? Přemýšlíte o víkendu v horách? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Zimní areál Chotouň je pro vás to pravé.

Areál Dolní Lomná ostudu neudělal

Chcete se naučit na prkně? Nevíte kam na Silvestra? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Dolní Lomná.

Než odjedete na hory...

Zimní dovolená na horách se snadno může změnit v průšvih, stačí podcenit přípravu. Věcí, co se mohou pokazit je spousta. Chcete vědět jak se připravit?

Do ski areálu Kunčice se zajet určitě vyplatí

Máte rádi zimní sporty? Nevíte kam na Silvestra? Hledáte místo s krásnou přírodou? Zkuste ski areál Kunčice!

Jak si vedou české ski areály oproti těmzahraničním?

Zima se blíží. Je čas začít vybírat zimní dovolenou. Kam ale v zimě vyrazit? Stále však platí, že v zahraničí je výrazně dráž. Lyžování v zahraničí - pro většinu čechů je to známka určitého luxusu, jsou ale zahraniční areály opravdu výrazně lepší než ty naše?

Ski areál Železná Ruda - Belveder

Chtěli byste se naučit lyžovat? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Hledáte místo s krásnou přírodou? Navšivte s rodinou středisko Železná Ruda - Belveder.

Do ski areálu Severka se zajet určitě vyplatí

Chcete se naučit na prkně? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Zkuste ski areál Severka!

Železná Ruda - Nad nádražím - lyžaři si přijdou na své

Láká vás představa týdne stráveného někde na horách? Nevíte kam na Silvestra? Hledáte místo s krásnou přírodou? Zimní areál Železná Ruda - Nad nádražím je pro vás to pravé.

Soláň - Bzové - lyžaři si přijdou na své

Milujete snowboarding? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Navštivte ski areál Soláň - Bzové a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Do ski areálu Vernířovice-Brněnka se zajet určitě vyplatí

Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Navštivte ski areál Vernířovice-Brněnka a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Hora Svaté Kateřiny - areál příjemně překvapil

Chcete se naučit na prkně a užít si dovolenou na zasněžené horské chatě? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Vyzkoušejte Hora Svaté Kateřiny!

Mostek - ideální pro snowboardisty

Máte rádi zimní sporty? Nevíte kam na Silvestra? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Zimní areál Mostek je pro vás to pravé.

Co si pořídit na hory?

Jedete po letech konečně zase na hory? Chcete se na stará kolena pořádně oháknout a netrhnout si ostudu? Tápete a neorientujete se v nových trendech? Čeští výrobci sportovního oblečení se o Vás dobře postarají. Není výjimkou, že česká firma nabízí svým zákazníkům dokonce tříletou záruku na své zboží, Češi jsou precizní a jejich výrobky 100%.

Nezdice - ideální pro rodiny s dětmi

Chcete se naučit na prkně? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Zimní areál Nezdice je pro vás to pravé.

Heroltice - to pravé místo pro rekreaci

Chtěli byste se naučit lyžovat? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Heroltice.

Nové Hamry - ideální pro rodiny s dětmi

Trávíte rádi čas na sjezdovkách? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Hledáte místo s krásnou přírodou? Zkuste ski areál Nové Hamry!

Areál Polanka - Písek u Jablunkova ostudu neudělal

Nevíte co v zimě dělat? Co takhle se naučit lyžovat? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Zkuste ski areál Polanka - Písek u Jablunkova!

Ski areál Sedloňov

Chcete naučit své děti lyžovat? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Přijeďte navštívit areál Sedloňov a užijte si zimní radovánky naplno!

Do ski areálu U pily Lučany se zajet určitě vyplatí

Lyžujete rádi? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Hledáte místo s krásnou přírodou? Zkuste ski areál U pily Lučany!

Biocel Zlatník - areál příjemně překvapil

Chcete si užít týden na horách a naučit své děti lyžovat? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Vyzkoušejte Biocel Zlatník!

Cykloturisté často míří do Veselí nad Lužnicí

Veselí nad Lužnicí je místo, které mnozí turisté, cyklisté a vodáci považují za výchozí bod pro cestování v Jižních Čechách – na Třeboňsku. V jeho okolí je možné objevit tolik překrásných míst, že se sem lidé rádi navrací. Míří sem lidé z celé republiky a zřejmě nejlákavější jsou pro návštěvníky zdejší cyklostezky. Oblast Veselska a Třeboňska je cyklostezkami doslova protkána a těch námětů pro cyklovýlety je tu opravdu mnoho. Dovolíme si touto cestou Vám nabídnout některé zajímavé trasy, které jistě stojí za shlédnutí.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Čtvrtek 11.8.

°C
°C
Pátek
12.8.2022

°C
°C
Sobota
13.8.2022

°C
°C
Neděle
14.8.2022

°C
°C